Naga Markets

Carrytradelg

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszamy również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD

EURAUD – na wykresie widzimy silny impuls wzrostowy, który zamknął 2/3 naszej pozycji. Została nam jedna pozycja, która ma ustawiony stop loss powyżej miesięcznego szczytu (szczegółowa analiza). Jeśli poziom naszego zlecenia stop zostanie osiągnięty to będziemy musieli zrobić dłuższą przerwę z tradingiem. W okresie przerwy przeanalizujemy skuteczność wybranych formacji Price Action. Formacje zbadamy pod kontem zajęcia pozycji zgodnie z dodatnimi punktami swapowymi. Następnie poprowadzimy dziennik tradera, który będzie mieć na celu skuteczne zarządzanie kapitałem. Bieżący rok jest mało przyjazny dla Carry Tradingu. Ostatnie pozycję zajęte na parach walutowych były nieco większe ze względu na małą liczbę okazji inwestycyjnych, przez to osiągnęliśmy nieco wyższe straty. Jest to dobry moment na ocenę zysków z punktów swapowych. Widzimy, że są one jak poduszka amortyzacyjna.

NED

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 9,5 % depozytu. Łączny zysk -4,2 %.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here