Naga Markets

Carrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD
EURAUD – na wykresie widzimy, że jedna pozycja została zamknięta. Jeśli cena osiągnie poziomy naszego ostatniego stopa to będziemy musieli zrobić przerwę z tradingiem zgodnym z dodatnimi punktami swapowymi i zając pozycję gracza który analizuje rynek i czeka na odpowiedni trend. Nie należy jednak od razu oczekiwać szybkiego osiągnięcia naszego stop lossa. Na wykresie widzimy interesującą sytuację, zgodną z paternem V. Sperandeo. Po przebiciu linii trendu cena osiągnęła nowy szczyt. Możliwe, że się mylimy i trend wzrostowy z mniejszego interwału czasowego przeradza się w silniejszy. Patern, który omawiamy pokazuję, że na wykresie obecne jak największe możliwe obroty, na takich zależy wielkim instytucjom przed ostatecznym powrotem do zniżki. Pokazuję to również ostatnia świeca która się formuję. Jeśli świeca będzie mieć mocno negatywny przekaz rozważymy otwarcie pozycji pod czas testu świecy. Jeśli taki scenariusz się nie sprawdzi to będziemy czekać na przebicie dołka który przebił linie trendu.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE

NED

logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here