Naga MarketsCarrytradelg
Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD1W
EURAUD – na wykresie tygodniowym widzimy, silną świece marubozu. Jeśli ruch trendowy się zaczął to jest mało prawdopodobne, że cena cofnie się do maximów świecy. Możemy również zauważyć, że otwarcie świecy tygodniowej było z luką spadkową. Luki są ważne i świadczą o przewadze jednej z stron rynku. Jedną z rad J. Schwagera, którą on wywnioskował po wywiadach z najlepszymi traderami to otwierać swoją pozycję zgodnie z kierunkiem luki. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi dziennemu.
EURAUD
Na wykresie dziennym widzimy interesującą sytuację. Widzimy serie sygnałów świecowych, które wskazują na zajęcie krótkich pozycji. Kolejną konfluencją jest przebicie linie trendu i test jej od dołu. Jeśli ktoś niema jeszcze pozycji to dobrym miejscem na zajęcie takiej będzie przebicie zaznaczonego poziomu na wykresie. Wtedy będziemy mieć zajętą pozycję zgodnie z formacją 1-2-3.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 9,4 % depozytu. Łączny zysk 7,3 %.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here