Naga MarketsCarrytradelg
Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD
EURAUD – na wykresie tygodniowym widzimy silną świece podażową. O tym świadczy korpus świecy, który jest spadkowy. Piątkowa sesja mogła nas początkowo zdenerwować ponieważ wszystkie nasze pozycje traciły na wartości. Decydujące jednak było zamknięcie świecy. Jak widzimy wykres tygodniowy jest sprzyjający naszej pozycji. Przyjrzyjmy się wykresowi dziennemu.
EURAUD1D
Na wykresie dziennym widzimy silną piątkową zmienność. Tak jak w przypadku świecy tygodniowej ważne było zamkniecie świecy, które jest pro spadkowe. Widzimy duży górny knot oraz zamknięcie świecy poniżej otwarcia poprzedniej. Mimo wzrostowego korpusu świeca wygłąda jak korekta mniejszego interwału czasowego.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlec

Zysk z punktów swap 9,3 % depozytu. Łączny zysk 1,3%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here