Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD
EURAUD – po weekendowej analizie otworzyliśmy pozycje długą, która jest zgodna z długoterminowym trendem. Sygnałem do otwarcia pozycji była luka weekendowa oraz 3 świeca, która ustaliła nowe minima. Stop loss również był ustawiony na podstawie wykresu dziennego, dlatego pozycja charakteryzuje się korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka 5:1. Jak widzimy wyżej cena zbliża się do naszego zlecenia stop. Pozycje krótkie na tym wykresie obecnie nie wyglądają atrakcyjnie. Nie należy jednak się przejmować taką pozycją ponieważ jeśli następna pozycja będzie udana, pokryje ona naszą stratę oraz da nam zarobić. Jeśli aktywuje się nasze zlecenie stop to prawdopodobnie cena dotrze do silnej strefy oporu, gdzie będziemy szukać kolejnej okazji na pozycję krótką. Jeśli cena ustali nowy minimum dzienny to w tym przypadku będziemy szukać okazji do zwiększenia pozycji.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here