Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD1W
EURAUD – na wykresie wyżej widzimy świece doji, z długim górnym knotem. Oznacza to równowagę na rynku i możliwe zakończenie korekty. Należy ostrożnie podchodzić do rozgrywania takiego sygnalu. Ostatnie dwa impulsy wzrostowe wyglądają na korektę ABC, widzimy również bliskość do przeszłego niższego szczytu. właśnie tam można ustalić zlecenie stop. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi dziennemu.

EURAUD1D
Na wykresie dziennym widzimy, trzecią świece, która ustaliła nowe minima. To świadczy o zwiększającej się sile niedzwiedzi. Należy zwrócić uwagę, że ostatnia świeca zamknęła się pro-wzrostowo. Analizując wykres po lewej stronie widzimy kilka baz, po których były silne impulsy spadkowe. Z tej perspektywy najlepszym rozwiązaniem wydaje się zlecenie oczekujące, które znajdowałoby się poniżej ostatniej świecy. Analizując wykres dzienny rozsądne miejsce na stop loss to okolice powyżej ostatniej spadkowej świecy. Cel dla takiej pozycji mogą być nawet okolicy nowych dołków. Po zrealizowaniu zasięgu 1:1, rozsądnie będzie przestawić stop loss na poziom BE.

NED

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 8,9 % depozytu. Łączny zysk 7,1%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here