Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

AUDUSD
AUDUSD – Na wykresie widzimy trend spadkowy. Cena przetestowała wstęgę średnich i zrealizowała zasięg ruchu, który był mniej prawdopodobny(według założeń naszych badań). Ostatnia zamknięta świeca tygodniowa jest wzrostową marubozu, w tym tygodnia cena przetestowała minimum świecy i jeśli zamknie się ona poniżej otwarcia świecy z zeszłego tygodnia to można będzie szukać pozycji krótkiej po tym jak cena ustali nowy minimum.  Przyjrzyjmy się wykresowi D1.

AUDUSD1D

Na tym wykresie widzimy, że po tym jak cena osiągnęła poziom zlecenia stop uformowała się druga z rzędu świeca marubozu, która była również outside barem. To świadczy o ważności tego miejsca i o napiętej walki pomiędzy niedźwiedziami i bykami. Niedźwiedzie na chwile obecną uzyskali przewagę ale jeśli cena się cofnie do ostatniego szczytu to będzie oznaczać, że znacząca część niedowidzi zrezygnowała z dalszej walki(zamknęła swoje pozycje) i inicjatywne przejmują byki.  Para walutowa wygląda interesująco i warto ją śledzić. Jedyny minus dla pozycji krótkich  to ujemne punkty swapowe dla pozycji krótkich.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here