Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

AUDUSD1W
AUDUSD – Na wykresie widzimy trend spadkowy. Cena przetestowała wstęgę średnich i zrealizowała zasięg ruchu, który był mniej prawdopodobny(według założeń naszych badań). Świeca tygodniowa uformowała formację objęcia i zamknęła się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Po tym jak cena ustali nowy minimum można będzie rozważyć otwarcie pozycji krótkiej z dosyć korzystnym stosunkiem RR (nawet 6:1). Przyjrzyjmy się wykresowi D1.

AUDUSD1D

Na tym wykresie widzimy, że niedźwiedzi ponownie przejmują inicjatywę. Na wykresie D1 formuje się formacja RGR, która zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu pozycji krótkiej. Taki scenariusz obowiązuję w przypadku zejścia ceny poniżej minimum z poprzedniego tygodnia. Jedyny minus dla pozycji krótkich to ujemne punkty swapowe dla pozycji krótkich.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here