Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

AUDUSD
AUDUSD – Na wykresie widzimy, że trend spadkowy dalej się rozwija. Na wykresie pojawił się nowy dołek. Interesującym jest fakt powstania formacji objęcia, która utworzyła się na nowym dołku. Formacja może wyglądać zachęcająco dla pozycji długich ale my wiemy, że prawdopodobieństwo otwarcia udanej pozycji długiej jest mniejsze niż krótkiej (według założeń naszych badań). Jeśli cena wybije górą formację to będzie dobrym miejscem na otwarcie pozycji krótkiej z RR 1,4:1(według założeń naszych badań). Minusem takiej pozycji będą ujemne punkty spadkowe.

NZDJPY

NZDJPY

NZDJPY – na tym wykresie widzimy, że po krótkiej konsolidacji rynek pokazuje zamiar kontynuacji trendu. Przed impulsem spadkowym widzimy bardzo małą świecę sygnalną. Polecamy Państwu przeczytać książkę L.Williamsa, w której jest opisane takie zachowanie rynkowe i dlaczego warto być bardziej skłonnym do małych świec sygnalnych. Po prawej stronie wykresu możemy zauważyć formację objęcia. W danym momencie nie jest to interesująca formacja na wykresie. Jeśli cena wybije się górą z ekstremów formacji to lepiej nie podejmować żadnych decyzji tradingowych ponieważ badając historię nie widzimy rozsądnej przewagi jednej ze stron. Warto jednak obserwować sytuację na wykresie ponieważ jeśli wybicie z formacji będzie dołem to będziemy mogli otworzyć transakcje krótką z korzystnym stosunkiem RR.

Wkrótce pojawią się aktualizację systemu. Zapraszamy naszych czytelników do śledzenia analiz Carry Trade.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here