Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”. 😉

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

AUDUSD
AUDUSD – po silnych spadkach ceny, możemy zauważyć reakcje byków. Proszę zwrócić uwagę na silną dywergencje niedźwiedzia. Cena ustanowiła nowy minimum ale wskaźnik pokazuje, ze nie należy być bardzo pesymistycznym na tej parze walutowej jednak to nie zmienia trendu. Mamy cały czas trend spadkowy i sygnał może zapowiadać większą korektę. Obecnie można zauważyć, że byki bez problemu pokonali okolice oporu 0.866 po tym mieliśmy test tego poziomu po czym powstała świeca Pin Bar. Następny ważny poziom na tej parze walutowej to okolice 0.90. Kluczowy opór znajduje się w okolicach 0.92.

EURCAD

EURCAD
EURCAD – zlecenie o którym pisałem jeszcze tydzień temu zostało aktywowane. Wsparcie z okolic 1.40 wydaje się coraz słabsze. Po ostatnim teście tego poziomu cena nie postawiła nowego szczytu a nawet uformowała spadkowego świece tygodniową Inside Bar(w połowie którego aktywowało zlecenie). Następne ważne wsparcie to okolice 1.37 w tych okolicach rozsądnie jest zrealizować zyski. Ważny opór to okolice 1.45.

Niżej prezentuje aktywne zlecenia na koncie. 

zlecenia

Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 18,8%.
1 miesiąc: +14.23%.
2 miesiąc: -1.73%.
3 miesiąc: -1.10%.
4 miesiąc: +1.54%.
5 miesiąc: +1.36%.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here