Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

audusd
AUDUSD – na wykresie widzimy, że po długim okresie konsolidacji cena najpierw spadła poniżej dolnego ograniczenia i ustaliła nowy dołek. Następnie zobaczyliśmy silny impuls wzrostowy, który wygląda interesująco dla byków. Analizując strukturę ruchu możemy zauważyć kilka formacji objęć, które następnie dawały sygnały do zakupów. Ostatni taki sygnał był na samym szczycie wzrostów i był on fałszywym sygnałem. Zobaczyliśmy fałszywe wybicie górą i następnie dynamiczny ruch spadkowy, który doprowadził do wypłaszczenia średnich. Obecnie widzimy, że po ostatniej formacji objęcia cena znajduje się na poziomach zamknięcia świecy obejmującej. Poziomy wyższe są wykorzystywane przez niedźwiedzi do sprzedaży a niższe do kupna przez byków. Jeśli byki doprowadzą do wzrostów wielkości całego zasięgu formacji to przy następnym sygnale kupna można będzie to spróbować wykorzystać. Obecnie para walutowa wygląda interesująco i należy ją obserwować.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here