Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

AUDUSD
AUDUSD – Na wykresie widzimy silny impuls wzrostowy, który doprowadził do zmiany kierunku średnich. Widzimy, że po powstaniu formacji objęcia spadkowego cena wybiła maxima formacji. Jest to dobry sygnał do zajęcia pozycji długiej, według założeń naszych badań RR wynosiłby 4,5:1 dobre miejsce na stop loss to połowa zasięgu formacji. Niestety skuteczność takiego scenariusza znajduje się w okolicach 40% ale RR zdecydowanie to kompensuje. Dodatkowym plusem dla takiej pozycji to dodatnie punkty swapowe.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here