Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

AUDUSD
AUDUSD – Na wykresie widzimy trend spadkowy. Widzimy, że po powstaniu formacji objęcia cena zrealizowała prawdopodobny scenariusz na wykresie (według założeń naszych badań). Jeśli ktoś ustawiał zlecenie oczekujące po wybiciu maximów formacji to może już mieć  zaksięgowane zyski. Zasięg większy od zaznaczonego na wykresie jest mało prawdopodobny. Widzimy, że trend spadkowy nabiera tempa i prawdopodobieństwo dalszych spadków jest duże. Jeśli ktoś zajmuję pozycję, które się wiążą z ujemnymi punktami swapowymi to może czekać na nowy niższy dołek.

Wkrótce pojawią się aktualizację systemu. Zapraszamy naszych czytelników do śledzenia analiz Carry Trade.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here