Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDUSD

AUDUSD
AUDUSD – Na wykresie widzimy trend spadkowy. Cena przetestowała wstęgę średnich i  ponownie zrealizowała zasięg ruchu, który był mniej prawdopodobny(według założeń naszych badań). Jeśli ktoś ustawiał zlecenie oczekujące w połowie formacji lub miał stop lossa powyżej połowy świecy to rozsądną decyzją będzie ograniczać swoje ryzyko. Zazwyczaj skuteczne formację nie robią tak głębokiej korekty. Możemy zauważyć, że średnie powoli się wyplaszczają i rośnie prawdopodobieństwo powstania konsolidacji na wykresie. Jeśli na wykresie powstanie konsolidacja to nadal warto będzie obserwować parę walutową ponieważ jeśli na wykresie pojawi się interesująca formacja świecowa to prawdopodobieństwo otwarcia zyskownej pozycji długie będzie większe (niezależnie od kierunku wybicia z formacji).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here