Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDJPY
AUDJPY
AUDJPY – para walutowa znajduje się w bardzo interesującym miejscu. Dokładnie w miejscu gdzie była zajmowana pierwsza pozycja długa. W tym tygodniu pozycja długa została zwiększona w połowie Pin Bara, który powstał po tym jak jak była otworzona pierwsza pozycja. Dla osób które nie maja pozycji na tej parze walutowej obecnie poziomy wyglądają bardzo atrakcyjne dla pozycji długiej ponieważ rozsądny poziom stop lossa znajduje się poniżej świecy. Potencjał na wzrosty jest olbrzymi(poprzednie maxima). Prościej mówiąc: jest bardzo dobry stosunek zysku do ryzyka.

GBPAUD
GBPAUD
GBPAUD – na tej parze walutowej ze względu na strefę wsparcia(fioletowy prostokąt) dziś była zamknięta połowa pozycji oraz pozostała część jest już zabezpieczona na “zero”. Czyli pozycja już w każdym przypadku była zyskowna. Ta sytuacja pokazuję jak z dużym prawdopodobieństwem można przewidzieć ruch korekcyjny uzyskując przy tym dobry stosunek zysku do ryzyka.

Zapraszam wszystkich czytelników do zapoznania się z artykułem analizującym 2014 rok z systemem inwestycyjnym Carry Trade (link).

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here