Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


W tym tygodniu jedna z najbardziej głośnych wiadomości była podwyżka stóp procentowych w Rosji z 10.5 do 17%. Po podwyżce rosyjska waluta zanotowała maxima w okolicach 100 rubli za 1 euro i około 80 rubli za 1 dolar amerykański. Dziś CBR zaczął wyprzedawać obce waluty. Zostaje tylko pytanie czy to jest w stanie pomóc “pływającemu” rublu?

AUDJPY
AUDJPY
AUDJPY – cena dotarła do ważnego poziomu. Na tym poziomie znajduje się Ważne wsparcie, które przez długi czas powstrzymywało wzrosty, poziom 61,8% Fibonaciego, zasięg korekty overbalance oraz szacowana strefa wartości pary walutowej, która znajduje się w trendzie wzrostowym.
AUDJPY1D
Na wykresie dziennym można zauważyć, że powstaje sygnał zakończenia korekty w postaci świecy Pin Bar. Dobrym rozwiązaniem będzie ustawienie zlecenia oczekującego w połowie tej świecy z bardzo korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka.

EURCAD
EURCAD
EURCAD – na tej parze walutowej można zauważyć, że cena testuje kluczowy opór po którym mieliśmy dwukrotnie nowe minima. Zostały wyczyszczone Stop Lossy(również mój). Jeśli świeca tygodniowa zamknie się takim Pin Barem to dobrym miejscem na zajęcie pozycji będzie re-test połowy tej świecy. Poziomy wsparcia to okolice 1.425 i kluczowe wsparcie w okolicach 1.40.

USDRUB
USDRUB
USDRUB – na tej parze walutowej proszę zwrócić uwagę na poziom wskaźnika ATR, który pokazuje dzienną zmienność. Można bez problemu zauważyć, że dzienna zmienność wynosi około 8%. Taka zmienność sygnalizuje olbrzymia panikę. Wykres jest “w suficie”. Na takiej parze walutowej ciężko jest coś przewidzieć. Z technicznego punktu widzenia można tylko powiedzieć, że poziomami wsparcia są okolice 54.00 oraz 50. Zajęcie jakiejkolwiek z pozycji na tej parze walutowej wiąże się z bardzo dużym ryzykiem. Nie należy również się kusić na dodatnie punkty swapowe za pozycję krótką.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here