Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


AUDJPY
AUDJPY
AUDJPY – na parze walutowej pojawił się ostrzegawczy sygnał dla byków. Praktyka uczy nas, że nie należy ignorować takich sytuacji. Sygnał powstał po teście oporu. W takich przypadkach należy zmniejszyć ryzyko na pozycję łub ją zredukować. W naszym konkretnym przypadku przesunęliśmy poziom S/L na BE, czyli na miejsce wejścia w pozycję. W praktyce oznacza to, że pozycja nie posiada ryzyka straty naszych pieniędzy (możemy stracić tylko wypracowane zyski z pozycji).

EURCAD
EURCAD1W
EURCAD – w tym tygodniu byliśmy świadkami kolejnego impulsu spadkowego. Impuls ten zapowiadała już wcześniej duża konfluencja sygnałów sprzedaży takich jak: test oporu po którym dwukrotnie cena ustalała nowe dołki, wybicie z trójkąta zniżkującego na wykresie D1, formacja objęcia bessy na W1(o tym wszystkim pisaliśmy w poprzednich analizach).
EURCAD1D

Niżej możecie zobaczyć nasze pozycję, które były otwierane w trakcie analiz. Na daną chwile są to najlepsze zagranie w 2015 roku z strategią Carry Trade. Pozycja była zwiększona trzykrotnie w nie przypadkowych miejscach(kosztem wielkości S/L). Jak widać na wykresie wyżej większa część pozycji została zamknięta z ręki(po tak dużym ruchu były obawy o ruch korekcyjny). Niżej zaprezentowane zlecenia, które zostały zamknięte z zyskiem.
tp

EURTRY
EURTRY

EURTRY – na wykresie tygodniowym widać przewagę byków, które zanegowali ostatni sygnał sprzedaży i otworzyli drogę do testu poziomu 2.92. Przypomnimy, ze tam znajduje się nasze zlecenie oczkujące. Jeśli w tych okolicach pojawi się silny sygnał sprzedaży to można będzie zwiększyć pozycję zmniejszając poziom S/L. Takie rozwiązanie da nam bardzo korzystny stosunek zysku do ryzyka.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,5 % depozytu. Łączny zysk 16,4%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.
1 miesiąc: +14.23%.
2 miesiąc: -1.73%.
3 miesiąc: -1.10%.
4 miesiąc: +1.54%.
5 miesiąc: +1.36%.
6 miesiąc: +4.50%.
7 miesiąc: -5.02%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że podczas konferencji FXCUFFS gościć w Polsce będzie Jack Schwager. Podzieli się on sekretami mistrzów tradingu na zamkniętych warsztatach, ale również na otwartym wykładzie! (link do zapisów na konferencję)
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here