Naga MarketsCena bitcoina boryka się z trudnościami, odkąd wzrosła 23 sierpnia do ponad 50 000 USD za monetę, a następnie jego cena spadła tuż poniżej okrągłego poziomu. Ethereum i jego rywale cardano, BNB Binance, solana poszybowały w górę – a nawet oparty na memach dogecoin przewyższał wzrostami BTC do sierpnia. Tymczasem „milioner z dogecoinami” Glauber Contessoto powiedział, że stawia „wszystko” na cardano. Kurs BTC/USD nieznacznie wzrasta we wtorek w okolice 48 000 USD.

Glauber Contessoto stawia wszystko na cardano (ADA)

Podczas gdy ogromny wzrost cen solany przesuwa go w górę w klasyfikacji kryptowalut pod względem wartości, „milioner z dogecoinami” Glauber Contessoto powiedział, że stawia „wszystko” na cardano – pretendenta do ethereum, który teraz może pochwalić się kapitalizacją rynkową w wysokości prawie 90 miliardów dolarów.Zaczynam kupować jak najwięcej cardano, tak dużo jak to tylko możliwe, za każdą sumę pieniędzy – powiedział Contessoto, który w kwietniu twierdził, że został „milionerem dogecoinów”.

Contessoto, który w lutym tego roku przelał całą swoją gotówkę na dogecoina twierdzi, że dogecoin, ethereum, bitcoin, cardano i XRP będą „piątką najlepszych kryptowalut” w „następnych 5 latach”.

Cardano, stworzone przez współzałożyciela ethereum, Charlesa Hoskinsona, ostatnio stało się trzecią co do wielkości kryptowalutą pod względem całkowitej wartości, za bitcoinem i ethereum, i zepchnęło BNB Binance z pierwszej trójki. We wrześniu cardano ma przejść długo oczekiwaną aktualizację, która ma zapewnić mu funkcjonalność inteligentnego kontraktu podobną do ethereum, a niektórzy przewidują, że aktualizacja spowoduje wzrost ceny tokena.

Cardano jest kolejną najlepszą inwestycją po ethereum – dodał Contessoto.

W zeszłym tygodniu dyrektor naczelny grupy doradczej deVere, Nigel Green, stwierdził, że spodziewa się, iż ethereum będzie w tym roku nadal wyprzedzać we wzrostach bitcoina, ale jest bardziej byczy w stosunku do cardano, prognozując docelową cenę we wrześniu na poziomie 3 USD.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs ADAUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs ADAUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica giełda | pgnig akcje notowania | pgnig forum | kurs zl | bitcoin giełda wykres | amrest notowania | orlen kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here