Naga MarketsNikolaos Panigirtzoglou, analityk rynkowy w JPMorgan twierdzi, że pojawienie się konkurentów określanych mianem „zabójców Ethereum” zagraża dominacji ETH w przestrzeni inteligentnych kontraktów. W jego ocenie, „zabójcy” Ci mogą przyczynić się do spadku notowań ETH nawet o ponad połowę.

Zabójcy ethereum zagrażają kryptowalucie 

Cena ETH osunęła się w ostatnim czasie o ponad 34 proc. Wskutek wczorajszych wzrostów, część tej deprecjacji została już odrobiona, jednak notowania drugiej największej pod względem kapitalizacji kryptowaluty wciąż znajdują się 24 proc. poniżej poziomów z 3 września br.Cena ETH spadnie do 1500 USD?

Nikolaos Panigirtzoglouz JPMorgan, jednego z największych holdingów finansowych na świecie będącego liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej oraz usługach dla klientów biznesowych wskazuje, iż notowania ETH mogą osunąć się nawet o połowę i to nie licząc od szczytów z 3 września br., lecz od aktualnych poziomów cenowych.

– Patrzymy na hashrate i liczbę unikalnych adresów, aby spróbować zrozumieć wartość Ethereum. Trudno jest nam wyjść powyżej 1500 dolarów. Istnieje tutaj znak zapytania. Obecna cena wyraża wykładniczy wzrost wykorzystania i ruchu, który może się nie zmaterializować – wskazał Panigirtzoglou dodając, iż konkurencja ze strony innych sieci, takich jak Cardano (ADA), Solana (SOL) i Binance Chain (BNB), czyni Ethereum mniej atrakcyjnym.

– To nie jest wyjątkowe. Już widzisz konkurencję ze strony Binance, konkurencję ze strony Solany. I będzie ich więcej w przyszłości – podsumował.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje kęty | komentarz po sesji | echo investment akcje notowania | dax 30 prognoza | mercator medical akcję | kurs eth | 11 bit studios akcje notowania | sp500 index |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBankowi analitycy stawiają na umocnienie dolara. Gdzie skieruje się EUR/USD?
Następny artykuł3. mechanizmy hamujące spadki dolara. Fed w przeddzień taperingu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

4 KOMENTARZE

  1. W pogoń za nimi rusza avax. Avalanche zatrzęsie rynkiem w najbliższych tygodniach. W sytuacji kiedy wszystko leci na łeb, on się trzyma a nawet zyskuje. Solana się trochę znudziła inwestorom. Jechałem na niej od $20 do $180, był to dobry rajd, ale pora na zmianę. Nie oszukujmy się wszyscy są na tym rynku dla zysków, a nie dla technologii.

  2. Buahahaha dobre. Sami w tym momencie akumuluja ETH i licza na to że ludzie posluchaja tego bełkotu. Eth , solana , ada i bnb beda współistnieć. A cena Eth na koniec roku zaliczy ATH 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here