Naga MarketsKryptowaluta CardanoWspółzałożyciel Messari, Ryan Selkis, twierdzi, że niedawny wzrost cen tokenów Cardano jest dowodem na to, że kurs ADA ma „dużo miejsca na wzrosty”.

  • Ekspert jest zdania, że ADA na duży potencjał w kwestii wzrostu kursu.
  • Uważa, że powodem skoku ceny będzie przejście projektu na PoS.

Cardano jeszcze pozytywnie zaskoczy inwestorów

Po tym, jak Cardano zyskał miano szóstej największej kryptowaluty według kapitalizacji rynkowej, co miało miejsce w zeszłym tygodniu, współzałożyciel i dyrektor generalny Messari, Ryan Selkis, uważa, że ​​inwestorzy mogą kupić jeszcze więcej jednostek tego altcoina.

Te artykuły również Cię zainteresują
W swoim biuletynie Seliks napisał, że przejście na PoS (inny algorytm koordynujący działania blockchaina projektu), jakie ma mieć miejsce w przypadku Cardano, może mieć pozytywny wpływ na kurs ADA.

Przejście na PoS doprowadzi do skoku kursu

Współzałożyciel Messari twierdzi, że jednym z katalizatorów niedawnego wzrostu kursu tokenów – a mowa o skoku ceny o 85 proc. – jest właśnie Shelley, planowana modernizacja sieci. Wszystko to, jak twierdzi ekspert, może “wróżyć dobrze dla byków”. 

Selkis twierdzi, że oznacza to, że w przypadku ADA jest “dużo miejsca na wzrost”, ponieważ inwestorzy mogą liczyć na późniejszy bierny dochód, jaki będzie gwarantował im PoS.

Warto dodać, że na PoS ma przejść też Ethereum. Nie jest jednak jasne, kiedy ma mieć to miejsce.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here