Naga MarketsWiele wskazuje na to, że cena cardano (ADA) przygotowuje się do ogromnego rajdu, który może spowodować jej początkowy wzrost o 30%. Chociaż kurs ADA konsolidował się w ciągu ostatnich dziewięciu tygodni, wirtualny token dopiero zaczyna ujawniać bycze intencje. Notowania ADA/USD silnie rosną czwartą sesję z rzędu docierając we wtorek do poziomu 2,30 USD.

Cardano (ADA) dąży do przebicia historycznego szczytu?

Cena cardano nie wzbudzała ostatnimi czasy entuzjazmu wśród inwestorów, gdy konsolidowała w okolicach 2 USD. Jednak popularny altcoin może wkrótce powrócić do trendu wzrostowego, gdy wykres techniczny ADA przedstawia byczy wzór z prognozą 30% wzrostu, potencjalnie przewyższając zyskami bitcoina i ethereum.Cena cardano może przewyższyć bitcoina i ethereum w najbliższym rynku byka, ponieważ przekroczyła krytyczną linię trendu oporu – napisała Sarah Tran, analityk FXStreet.

Kurs cardano nadal pozostaje w tyle za dwiema największymi kryptowalutami, bitcoinem i ethereum, które w tym tygodniu odnotowały nowe rekordy wszechczasów. Podczas gdy wiodące aktywa cyfrowe są obecnie w fazie odkrywania nowych poziomów cenowych, ADA subtelnie przygotowuje się do wybicia, wyrysowując wzór spadającego klina, sugerując optymistyczny 30% wzrost na wykresie dziennym.

Górna granica dominującej formacji działała jako opór dla ceny cardano od 7 września, więc przekroczenie tego poziomu może ujawnić zwyżkowe intencje inwestorów ADA.

Jednak cena cardano wciąż ma kilka przeszkód do przeskoczenia, zanim uda się osiągnąć optymistyczny cel 2,80-3,00 USD. Pierwszą przeszkodą dla ADA jest 100-dniowa prosta średnia krocząca (SMA) na poziomie 2,22 USD.

Przebicie powyżej może spowodować, że cena cardano wzrośnie o 30% do 2,73 USD. Ważne jest, aby nie lekceważyć siły długotrwałych konsolidacji, takich jak ta, którą niedawno doświadczyliśmy na ADA. Ostatnim razem, gdy altcoin przetrwał długą konsolidację na początku tego roku, zyskał prawie 200% – dodała Tran.

W jej ocenie dzienne zamknięcie powyżej górnej linii trendu spadającego klina na poziomie 2,09 USD może dodać kupującym pewności, że cena cardano dąży do osiągnięcia swojego historycznego szczytu.

Z drugiej strony wszelkie ruchy strony sprzedającej mogą spowodować spadek tokena w kierunku górnej granicy opadającego klina, zbiegając się ze środkową granicą kanału równoległego i 21-dniową SMA na poziomie 2,06 USD.

Chociaż cena cardano spadała w ostatnich tygodniach w porównaniu z bitcoinem i ethereum, ADA zapewnia okazję do zakupów dla tych inwestorów, którzy mogli przegapić rajd na BTC i ETH.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs ADAUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs ADAUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

4 KOMENTARZE

  1. Póki nie zrobią Smart contraktow nie ma mowy o wzroście coina. Obiecali góry a nie potrafią na ten moment wywiązać się z obietnicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here