Naga Markets

Cardano króluje jako najbardziej rozwinięty zasób w sektorze kryptowalut. Firma Santiment zajmująca się analizą kryptowalut zwraca uwagę na ciągły rozwój zdecentralizowanej platformy blockchain Cardano (ADA), która wyprzedza kilku kluczowych konkurentów. Kurs ADA/USD konsoliduje pod koniec tygodnia w okolicach 0,52 USD.

Cardano króluje jako najbardziej rozwinięty zasób w krypto

Według nowego postu Cardano prezentuje imponującą liczbę repozytoriów GitHub w porównaniu z Flow (FLOW), Polkadot (DOT) i powiązanej sieci testowej Kusama (KSM), jako a także względem wiodącej platformy inteligentnych kontraktów Ethereum (ETH).Cardano króluje jako najbardziej rozwinięty zasób w krypto, zgodnie z naszą analizą kodu, interakcji z problemami i nie tylko. Rutynowe aktualizacje zespołów są wykluczone, aby zapewnić uwzględnienie tylko odpowiedniego rozwoju – napisano w raporcie.

Źródło: Santiment/Twitter

Zaledwie trzy tygodnie temu firma Santiment doniosła, że Cardano odnotowało szybkie tempo rozwoju na GitHubie, a najnowsze dane wskazują, że je utrzymuje. Dyrektor ds. technologii w Santiment, Valentin Mihov, wyjaśnił znaczenie śledzenia aktywności GitHub w poście na blogu, pisząc:

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Czas deweloperów to stosunkowo drogi zasób i jeśli dany projekt ma wielu deweloperów, którzy poświęcają swój czas i umiejętności, może to oznaczać kilka rzeczy:

  • Ci ludzie wierzą, że projekt odniesie sukces;
  • Projekt dostarcza więcej funkcji;
  • Jest mniejsze prawdopodobieństwo, że projekt jest tylko oszustwem wyjściowym.

Jednocześnie Santiment zwrócił również niedawno uwagę, że sieć XRP w księdze rozproszonej (XRP) ma najbardziej unikalne aktywne adresy od prawie dwóch i pół roku. W sumie w ciągu ostatniego tygodnia doszło do pięciu znaczących skoków w sieci.

Sieć XRP właśnie osiągnęła ogromny kamień milowy – dodano.

XTB

Liczba unikalnych adresów wchodzących obecnie w interakcję w sieci przekroczyła 247 000 w ciągu zaledwie 4-godzinnego okna. To najwyższy wzrost odnotowany od lutego 2020 r.

Nowe utworzone adresy XRP pozostają stabilne – podkreślają.

Źródło: Santiment/Twitter

XRP wzrasta o 6% w ciągu dnia z wartością rynkową 0,35 USD.

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax forum | echo investment akcje kupno | kurs dolara amerykańskiego | orange giełda | aktualny kurs dolar hrywna | akcje 11bit | pgnig wykres |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułIncuvo: Premiera gry ‘Green Hell VR’ na platformie Oculus Rift została wyznaczona na dziś
Następny artykułDolar może być już mocno przewartościowany. Indeksy za oceanem wciąż drogo, w Europie dużo taniej
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here