Naga Marketscarbon studioSpółka Carbon Studio, która od grudnia notowana jest na rynku New Connect, poinformowała że jej gra “The Wizards – Enhanced Edition” znalazła się na 3 miejscu w rankingu najlepszych gier wirtualnej rzeczywistości (VR) pod względem przychodów brutto za 2019 rok. Warto dodać, że gra zdobyła taki tytuł po raz trzeci z rzędu w rankingu publikowanym przez platformę Steam.

Po raz kolejny nasza gra zajęła wysokie miejsce na liście najbardziej dochodowych gier VR w 2019 roku. Osiągnięty wynik bardzo nas cieszy i jest dowodem na to, że popularność gier z serii The Wizards stale rośnie. Obecność w rankingu Steama jest dla nas dodatkową motywacją do dalszej, ciężkiej pracy. W The Wizards – Enhanced Edition gracz wciela się w postać potężnego Czarodzieja podróżującego w czasie i rzucającego magiczne zaklęcia, aby uchronić Królestwo Meliory przed niszczycielskimi atakami sił zła. W porównaniu do podstawowej wersji gry, gracze mają do dyspozycji nowy poziom wydłużający kampanię fabularną, punkty kontrolne, możliwość modyfikacji wyglądu postaci oraz usprawnioną funkcję śledzenia ruchów gracza – komentuje Błażej Szaflik, prezes Carbon Studio


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Twórcy The Wizards – Enhanced Edition przygotowali dla graczy system walki oparty na rzucaniu czarów, w którym kluczem do zwycięstwa jest zapamiętanie i opanowanie gestów oraz odpowiednie dopasowanie taktyki do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na polu bitwy. Do dyspozycji graczy są także dwa tryby rozgrywki: kampania fabularna dla pojedynczego gracza oraz tryb Areny – koncentrujący się na walce. – Każdy z trybów posiada własne rankingi oraz system Kart Losu, zmieniających poziom trudności, oraz wysokości nagród przyznawanych za zwycięstwo. Karty Losu modyfikują zasady rozgrywki, dzięki czemu żadna potyczka nie jest taka sama, a każdy gracz odnajdzie w grze wyzwanie dopasowane do swoich umiejętności. – dodaje Aleksander Caban, członek zarządu Carbon Studio.

Spółka aktualnie pracuje nad stworzeniem samodzielnej produkcji The Wizards – Dark Times, która wcześniej miała być dodatkiem podstawowej wersji The Wizards.Projekt ma kosztować około 0,5 mln zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here