Naga MarketsBogusz kasowskiGrudniowy debiut serii CAPITALne rynki przyjął się ze sporym zainteresowaniem czytelników Comparic. Po świątecznej przerwie wracamy do Państwa z kolejnym spotkaniem, skierowanym do zwoleników fundamentów rynkowych, który powstaje przy wsparciu partnera capital.com.


Webinar CAPITALne rynki – tym razem wyjątkowo odbędzie się w środę 8 stycznia o 11:00 (standardowo jest to pierwszy i trzeci wtorek miesiąca).

Capital.com
Capital.com: handluj złotem z niskim spreadem (0.20$) i bez prowizji! SPRAWDŹ NAS

„Kupuj plotki, sprzedawaj fakty”  – tak mówi jedno z popularnych, inwestorskich powiedzeń. I to właśnie powiedzenie stanie się kanwą trzeciego webinaru z cyklu CAPITALne rynki, na których Bogusz Kasowski pokaże zarówno przykłady z niedalekiej przeszłości jak i omówi aktualną sytuację w kontekście napięć politycznych w Iranie po ataku na amerykańską ambasadę w Iraku i nalotach amerykańskich, w których zginął irański generał Ghasem Solejmani. Ten konflikt może zdeterminować kształt całego 2020 roku na rynkach inwestorskich, stąd nie wolno go ignorować.

I z tego tematu przejdziemy do kolejnych dużych wydarzeń w 2020 roku czyli m.in. wyborów prezydenckich w USA i ich wpływu na rynki, zwłaszcza w kontekście kupowania plotek.

A z tematów geopolitycznych gładko przejdziemy do sytuacji na najważniejszych instrumentach walutowych, indeksowych i surowcowych w perspektywie zarówno najbliższych, kształtowanych sytuacją w Zatoce Perskiej dni i tygodni jak i w szerszym zakresie całego 2020 roku. Do zobaczenia w najbliższą środę, o 11:00.

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z BOGUSZEM KASOWSKIMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here