Naga MarketsBogusz kasowskiWśród nurtujących pytań: co było pierwsze – jajko czy kura? Czy zebra jest czarna w białe paski czy na odwrót? swoje miejsce znajduje pytanie o zasadność korzystania z analizy fundamentalnej na rynku forex. Dla zwoleników fundamentów rynkowych jak i osób, które budują swoją opinię – Comparic.pl przy wsparciu partnera capital.com rozpoczyna nową serię edukacyjną.


Webinar CAPITALne rynkibo taką nazwę nosi nowy cykl, będzie prowadzony dwa razy w miesiącu o 11:00 (pierwszy i trzeci wtorek miesiąca). Pierwsze spotkanie odbędzie się już w 3 grudnia.

Spotkania będą łączyły formułę makroekonomiczną i geopolityczną z bieżącą analizą sytuacji na konkretnych rynkach, a ich autor – inwestor, bloger i redaktor Bogusz Kasowski – wykorzysta całe spektrum swojej wiedzy by pokazać inny punkt widzenia i, jak to określa Howard Marks w swojej książce „Najważniejsza rzecz”, „Myślenie drugiego poziomu”.

Capital.com
Capital.com - najlepsze platforma do handlu. 0% prowizji i wąskie spready! SPRAWDŹ NAS

W pierwszym webinarze cyklu spojrzymy na zmiany jakie kształtują się w ostatnich latach w amerykańskiej polityce. Bo o ile związki polityki i biznesu zawsze były bardzo bliskie, tak teraz mamy sytuację, w której biznesmen został prezydentem najpotężniejszego kraju na świecie w 2016 roku, a w 2020 roku możemy mieć w wyborach starcie dwóch biznesmenów z miliardowymi majątkami. Czy to jedynie chwilowe próby całkowitej fuzji polityki z biznesem czy może zupełnie nowy trend polityczny, który wkrótce rozleje się na cały świat? No i jakie mogą być tego konsekwencje? Czy w efekcie nie dojdzie do przejęcia władzy przez korporacje pokroju tych fantastycznych jak Umbrella Corporation czy Tekken Corporation?

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z BOGUSZEM KASOWSKIM

Prócz tego omówimy fundamenty rynku kawy oraz na sytuację w Wielkiej Brytanii, gdzie 12 grudnia odbędą się kolejne przedterminowe wybory parlamentarne. Brexit wydaje się być nieunikniony, pytaniem otwartym pozostaje kwestia czasu i formy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Na naszej grupie facebookowej, można proponować zarówno pytania dla Bogusza jak i sugestie odnośnie przyszłych tematów -wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Bogusz , człowiek co totalnie nic nie wie o prawdziwym tradingu. Człowiek , który bazuje swoje “analizy” na podstawie danych sprzed 30 lat. Człowiek , który przede wszystkim nie trejduje nawet na prawdziwym koncie.

    On ma prowadzić webinary ?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here