Naga MarketsPrzedmiotem działalności spółki są inwestycje kapitałowe oraz usługi doradztwa w zakresie fuzji i przejęć, finansów spółek i restrukturyzacji.

capital mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny z pełna historią notowań pokazuje, że kurs pnie się do góry, w stronę kluczowych oporów, z których pierwszym jest poziom 3,22 zł. Jest to szczyt z lipca 2009 roku, nieosiągnięty przez kolejne lata. Kolejny opór znajduje się odrobinę wyżej, ale póki co warto skupić się na pierwszym poziomie.

capital w1

Interwał tygodniowy podtrzymuje optymistyczną wizję dotarcia do poziomu 3,22 zł. Wprawdzie jest tu jedna negatywna rzecz – duża świeca pin bar z początku stycznia. Tu można ująć jej wartości, gdyż powstała w okresie noworocznym i jej znaczenie nie jest kluczowe. Mimo wszystko pokazuje ona jednak pewien opór. Pozytywne jest to, że cena czytelnie pnie się do góry, a poziom poprzednich szczytów służy aktualnie jako wsparcie.

capital d1

Czy jednak warto już teraz kupować akcje ? Uważam, że warto odrobinę poczekać. Interwał dzienny pokazuje opór przy 2,80 zł. Pokonanie maksimum wspomnianego pin bara kończy korektę i otwiera drogę do 3,22 zł. Jeżeli jednak ten opór zadziała to kurs może ponownie cofnąć się do kluczowego wsparcia przy 2,37 zł. Byłaby to cena niższa o około 10%, więc może warto zaczekać, tym bardziej że spadek do wsparcia jest równoznaczny z kolejnym testem linii trendu. Być może tam powstanie kolejna fala wzrostowa. Analiza obrotów także wskazuje, że mamy do czynienia z trendem wzrostowym. Obroty rosną podczas wzrostów i maleją przy spadkach. Podsumowując, spółka ma szansę osiągnąć poziom 3,22 zł, a trwający trend wzrostowy kroczy właśnie do tego poziomu, krótkoterminowo być może warto poczekać na niewielką korektę.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Alior, Eurocash
Następny artykułPoranny komentarz makro – wtorek 3 lutego.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here