Naga MarketsJonathan Squires, prezes Capital.com

Capital.com opublikował dane transakcyjne za pierwszy kwartał 2021, który zakończył się 31 marca. Na początku tego roku, europejska platforma inwestycyjna zwiększyła liczbę klientów do ponad 2 milionów.

  • Broker oprócz standardowej oferty par walutowych, daje inwestorom również dostęp do szerokiej gamy kontraktów na różnicę kursową (CFD)
  • W I kw. Capital.com dynamicznie zwiększał swoją bazę klientów oraz wolumeny handlowe
  • Załóż konto w Capital.com i sprawdź warunki handlowe oferowane przez brokera, którego licencjonuje CySEC

Capital.com podsumowuje silny I kw. 2021 r.

Firma podała, że liczba nowych klientów, którzy weszli na rynek w pierwszym kwartale wzrosła o 233% w porównaniu z poprzednim kwartałem. Capital.com odnotował 78% wzrost wolumenu obrotów, osiągając poziom 82 miliardów dolarów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wysokie liczby raportowane przez platformę są częściowo przypisywane globalnej hossie i rosnącemu udziałowi klientów detalicznych w rynkach finansowych, którzy zaczęli aktywniej inwestować w czasie lockdownów.

– Niezwykły wzrost na platformie jest świadectwem zdolności Capital.com do budowania silnego biznesu, który reaguje na szersze zmiany. To dla nas dopiero początek. Patrząc w przyszłość, będziemy nadal dostarczać rozwiązania i usługi oraz wprowadzać ulepszenia na naszej platformie, aby umożliwić większej liczbie osób zawieranie transakcji z pewnością siebie i łatwością – komentuje Jonathan Squires, prezes Capital.com.

SPRAWDŹ OFERTĘ HANDLOWĄ CAPITAL.COM

Kryptowaluty napędzały handel na początku roku

Platforma odnotowała również wzrost aktywności handlowej. W I kwartale łączna liczba zrealizowanych transakcji wzrosła o 240% w porównaniu do IV kwartału 2020 r. Capital.com raportował także wzrost zainteresowania handlem kryptowalutami.

Wśród pięciu najczęściej handlowanych aktywów w I kwartale znalazły się pary Dogecoin/USD, Ripple/USD i Ethereum/USD. Pozostałe dwa najczęściej handlowane aktywa na platformie to handel instrumentami pochodnymi na Gamestop i AMC. W ostatnim kwartale ubiegłego roku Ripple/USD było najczęściej wybieranym aktywem, a następnie ropa naftowa, złoto, Tesla i Bitcoin/USD.

– Nie wszyscy klienci mogą handlować instrumentami pochodnymi na kryptowaluty, ale na tych rynkach, gdzie jest to dozwolone, wyraźnie widać rosnące zainteresowanie tą młodą klasą aktywów. Jednak wolumen obrotu instrumentami pochodnymi kryptowalut przez inwestorów indywidualnych jest nadal stosunkowo niewielki – dodaje Squires.

invest

Capital.com pozwala klientom handlować ponad 3 tysiącami instrumentów: notowaniami popularnych indeksów, towarów, kryptowalut, akcji i par walutowych na całym świecie na swoich platformach internetowych i mobilnych. Jego przejrzysta struktura cenowa bez ukrytych opłat zapewnia klientom dostęp do bezpłatnych narzędzi edukacyjnych i handlowych, w tym aplikacji typu all-in-one do nauki finansów o nazwie Investmate.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cd notowania | kursy kryptowalut prognozy | cdprojekt kurs | kurs lotos | kurs dolara usd |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here