Naga MarketsCapital.com uruchamia nową aplikację edukacyjną będącą kolejnym krokiem do odpowiedzialnego handlu.


Platforma transakcyjna CFD planuje wyedukować milion osób, dostarczając im wiedzę i narzędzia, potrzebne, by stać się dobrze wykształconymi inwestorami detalicznymi

Firma Capital.com, firma Fintech, potwierdziła swoje zaangażowanie w odpowiedzialny handel, uruchamiając nową aplikację edukacyjną, która pomaga ludziom zrozumieć transakcje i udoskonalić zarządzanie ryzykiem.

Uruchomienie aplikacji to efekt rosnącej kontroli i regulacji platform transakcyjnych CFD zarówno od ESMA, jak i od FCA – środków, które Capital.com otwarcie przyjęła z zadowoleniem.

Aplikacja Investmate firmy Capital.com – którą można pobrać bezpłatnie – oferuje szeroki zakres kursów wprowadzających w temat instrumentów finansowych, instrumentów pochodnych i kontrakty CFD, a także kurs dotyczący zrozumienia ryzyka związanego z tradingiem. Czyni to dzięki treściom edukacyjnym, w tym interaktywnym kursom, quizom i artykułom, których celem jest nauczanie inwestorów indywidualnych najlepszych praktyk inwestycyjnych. Aplikacja sugeruje cele oparte na doświadczeniu handlowym użytkowników, a ponadto wszystkie terminy finansowe, o których mowa w lekcjach, są podświetlone, dając użytkownikom możliwość przejścia do bardziej szczegółowego opisu tego terminu.

Dzięki tym materiałom Capital.com pomoże początkującym stać się bardziej odpowiedzialnymi, świadomymi uczestnikami rynku, a także zapewni im narzędzia niezbędne do skutecznego handlu.

Ivan Gowan, CEO Capital.com, mówi: “Platformy transakcyjne CFD mają obowiązek pomagać inwestorom detalicznym w zarządzaniu ich apetytem na ryzyko i ich zdolnością do radzenia sobie ze stratami, a ostatnie tymczasowe regulacje ESMA stanowią wzorzec dla brokerów jak poprawić równowage w branży.

“Jesteśmy głęboko przekonani, że edukacja jest dużą częścią tej odpowiedzialności na platformach transakcyjnych CFD i dlatego postanowiliśmy uczynić edukację najważniejszym priorytetem dla naszej firmy. Istnieje zapotrzebowanie klientów na więcej edukacji, którzy chcą się uczyć, studiować i uczestniczyć w rynkach. Znajomość finansów jest niezwykle ważna dla wszystkich dzisiaj, bez względu na to, czy chcą zostać inwestoramii, czy nie, a nasza aplikacja Investmate umożliwia wszystkim – niezależnie od ich aktualnej wiedzy – wgląd w tematy finansowe i trendy. Naszym głównym celem jest zapewnienie 1 000 000 ludzi podstawowej wiedzy finansowej. ”

Capital.com stale rozwija swoje materiały edukacyjne i już planuje dodać samouczki wideo i zestawienie podstawowych terminów finansowych z przyszłymi aktualizacjami aplikacji.

Ivan podsumowuje: “Zapewniliśmy świetną aplikację o ciekawym wzornictwie i doświadczeniach użytkowników. To znacząca poprawa w stosunku do “szarej szaty ” poprzedniej wersji. Cieszymy się, że możemy udostępnić tę aplikację początkującym traderom. Zachęcamy wszystkich, którzy zastanawiają się nad inwestycjami w handel detaliczny, aby upewnili się, że są na bieżąco na rynku i mamy pewność, że nasza aplikacja Investmate pomoże nam w naszej ambitnej misji poprawy umiejętności finansowych. ”

Aplikacja Investmate jest dostępna dla smartfonów i można ją pobrać z iTunes App Store i Google Play Store.


Capital.com to fintech startup dostarczający platformę transakcyjną wspieraną przez AI (sztuczna inteligencja), której celem jest trading na najwyższym poziomie. Dostępna na komputery i smartfony platforma transakcyjna pozwala użytkownikom handlować kontraktami CFD na największych światowych rynkach, w tym na rynku Forex, kryptowalutach, towarach, indeksach i innych. Firma została dokapitalizowana kapitałem 25 milionów USD od VP Capital i Larnabel Ventures. Capital.com jest licencjonowany przez CySEC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here