Naga MarketsCapital.com liderem satysfakcji klienta w branży Forex i CFD
Jonathan Squires, prezes Capital.com

Europejska platforma transakcyjna i inwestycyjna Capital.com, osiągnęła najwyższy ogólny poziom zadowolenia klientów wśród dostawców usług transakcyjnych z wykorzystaniem dźwigni finansowej na rynku kontraktów na różnicę (CFD) w Wielkiej Brytanii, zgodnie z najnowszym raportem Investment Trends Report.

  • Broker oprócz standardowej oferty par walutowych, daje inwestorom również dostęp do szerokiej gamy kontraktów na różnicę kursową
  • Spółka Capital Com SV będąca właścicielem marki Capital.com zarejestrowana jest na Cyprze i posiada licencję lokalnej komisji nadzoru CySEC
  • com oferuje inwestorom dostęp do kursów dotyczących wprowadzenia do rynków finansowych, instrumentów finansowych oraz podstaw handlu na derywatach i CFD
  • Już teraz zapoznaj się z ofertą brokera

Capital.com wyróżniony w Investment Trends 2021 UK Leverage Trading Report

W ankiecie online, w której inwestorzy zostali poproszeni o ocenę swojej głównej platformy handlowej w szerokim zakresie kluczowych obszarów usług, Capital.com otrzymał najwyższe oceny zadowolenia klientów w trzech różnych kategoriach: Platforma mobilna, Materiały i programy edukacyjne oraz Ogólna satysfakcja klienta.Wyniki zostały opublikowane w 13. rocznej edycji raportu Investment Trends 2021 UK Leverage Trading Report i opierają się na ilościowym sondażu online przeprowadzonym wśród 13 626 obecnych i potencjalnych inwestorów i traderów w Wielkiej Brytanii, w okresie kwiecień-maj 2021.

To zwycięstwo w branży zbiega się z szerszym wzrostem odnotowanym przez platformę Capital.com na całym świecie. W drugim kwartale 2021 roku raportował 20% wzrost nowych zweryfikowanych traderów w porównaniu do pierwszego kwartału 2021 roku. W tym samym okresie Capital.com odnotował globalny wzrost aktywności handlowej, a łączny wolumen obrotów klientów na wszystkich rynkach wzrósł o ponad 33%. Wyniki te odzwierciedlają rosnącą reputację Capital.com jako platformy wybieranej przez traderów detalicznych na całym świecie.

Jonathan Squires, Dyrektor Generalny Capital.com powiedział, że uznanie branży w połączeniu z ciągłym wzrostem platformy świadczy o kulturze firmy skoncentrowanej na kliencie.

– Stawianie klienta na pierwszym miejscu zawsze się opłaca. Jesteśmy zachwyceni, że nasza najnowocześniejsza platforma transakcyjna stała się podstawą dla inwestorów i będziemy nadal ulepszać i dodawać nowe funkcje zgodnie z tym, czego oczekują nasi klienci – komentował Squires.

Capital.com stawia również na tworzenie lokalnych materiałów edukacyjnych przy współpracy z ekspertami z danych jurysdykcji. W Polsce jednym z nich jest Maksymilian Bączkowski, który przygotował kompletny przewodnik handlu intraday dostępny w formie wideo.

Capital.com oferuje bezprowizyjny handel na akcjach

W dążeniu do dywersyfikacji i rozwoju swojej oferty produktowej, Capital.com niedawno uruchomił rachunek do handlu akcjami z zerową prowizją dla klientów w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Usługa ta umożliwia inwestowanie własnego kapitału w globalne akcje bez dźwigni finansowej.

invest

Klienci nie są obciążani opłatą prowizyjną przy dokonywaniu inwestycji lub przy wpłacaniu i wypłacaniu środków z rachunku giełdowego. Ceny akcji podawane są bezpośrednio z rynku, dzięki czemu klienci nie musza płacić spreadów ani prowizji.

Uruchomienie rachunku papierów wartościowych Capital.com jest kolejnym dowodem na zaangażowanie firmy w obniżanie barier wejścia na rynki finansowe i dostarczanie klientom bezpiecznego rozwiązania o niskim poziomie ryzyka, które jest przejrzyste cenowo i odpowiada na potrzeby klientów. Aby dodatkowo wesprzeć klientów, Capital.com udostępnia na swojej platformie szeroki zakres zasobów edukacyjnych, bez dodatkowych kosztów.

– Ostatnie kilka lat to ekscytująca podróż w kierunku wzrostu i ekspansji. Capital.com z dumą oferuje bezprowizyjny handel akcjami oraz bezpłatną edukację na swojej platformie, pomagając ludziom rozwijać swoją wiedzę o rynkach finansowych i dywersyfikować inwestycje. Będziemy nadal wspierać traderów na wszystkich poziomach i ze wszystkich środowisk, zapewniając im technologię i narzędzia, których potrzebują, aby stać się pewnymi siebie traderami – dodał Squires.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here