Naga MarketsCANAL+ odwołał debiut na GPW. IPO na razie nie będzieTVN Media sp. z o.o. oraz Liberty Global Ventures Holding B.V. („Akcjonariusze Sprzedający”) wspólnie zadecydowali o odwołaniu planowanej pierwszej oferty publicznej akcji CANAL+ Polska S.A. („Oferta”).

Canal+ czeka na bardziej sprzyjający czas

Decyzja ta jest związana ze zmiennością na rynkach finansowych w ostatnim czasie, wpływającą negatywnie na możliwość przeprowadzenia Oferty.

Te artykuły również Cię zainteresują

Intencją Akcjonariuszy Sprzedających jest powrót to planów przeprowadzenia Oferty, kiedy sytuacja na rynkach finansowych będzie bardziej sprzyjająca.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułNASDAQ w poniedziałek w dół, S&P 500 nie utrzymał historycznych maksimów
Następny artykułBGK sprzedał obligacje za 2,4 mld zł na rzecz Funduszu Przeciwdziałania COVID-19
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here