Naga MarketsBracia Tyler, Cameron WinklevossInwestor i założyciel giełdy kryptowalut Gemini, Cameron Winklevoss, mówi, że następna bańka na bitcoinie będzie „diametralnie inna”.

  • Cameron Winklevoss uważa, że kolejna bańka na BTC będzie inna niż poprzednie.
  • Jego zdaniem powyższe sprawi napływ innego typu kapitału.

Cameron Winklevoss: to będzie coś innego

Cameron Winklevoss, miliarder i założyciel giełdy kryptowalut Gemini, uważa, że ​​następna wielka hossa na bitcoinie (BTC) będzie wyglądała zupełnie inaczej. W porównaniu do poprzednich baniek ta przyszła będzie oparta na większym kapitale, lepszej infrastrukturze i bardziej dopracowanych projektach.

Następna hossa bitcoina będzie zupełnie inna. Obecnie jest wykładniczo więcej kapitału, kapitału ludzkiego, infrastruktury i projektów wysokiej jakości, niż  było w 2017 r. Nie wspominając o bardzo realnym widmie inflacji, z którym muszą się zmierzyć wszystkie reżimy fiducjarne w przyszłości – prognozuje Cameron.

Czy Winklevoss ma rację?

Różne dane wskazują na znaczny wzrost ilości kapitału posiadanego przez inwestorów na rynku kryptowalut. Duże giełdy kryptowalut również uzyskały większą jasność regulacyjną, poprawiając infrastrukturę rynku.

Zwłaszcza dwa wskaźniki pokazują przede wszystkim, że w przyszły rajd byków na wykresie bitcoina można być związany z większą kapitalizacją. Po pierwsze, chodzi o to, że kapitalizacja rynkowa Tethera (USDT) przekroczyła już wartość 10 miliardów dolarów. Po drugie, aktywa zarządzane przez Grayscale Investments osiągnęły ostatnio nowy rekord.

Do tej pory Tether jest największym stablecoinem na rynku kryptowalut. Inwestorzy, zwłaszcza w krajach o niepewności regulacyjnej, polegają na stablecoinie i używają go do handlu aktywami kryptowalutowymi. Szybki wzrost kapitalizacji rynkowej Tethera może wskazywać, że więcej pieniędzy czeka na wprowadzenie ich na giełdy kryptowalut.

Fundusz kryptowalutowy Grayscale jest prawdopodobnie najczęściej wykorzystywanym przez instytucje narzędziem inwestycyjnym w celu uzyskania ekspozycji na kryptowaluty. W ostatnim kwartale aktywa zarządzane w pakiecie produktów Grayscale osiągnęły najwyższy w historii poziom 5,1 miliarda USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here