Naga Markets


Logo Bitcoin Cash na klawiaturze komputeraCalvin Ayre przewiduje, że bitcoin będzie warty w 2019 r. zero dolarów. Pałeczkę ma bowiem przejąć fork Bitcoin Cash Satoshi Vision (BSV).


Co ciekawe, Ayre sugeruje, że ​​obecnie cena bitcoina jest celowo zbijana w dół, by ostatecznie wyeliminować główną kryptowalutę z gry. Problem tkwi w tym, że… nie przedstawił żadnego dowodu na poparcie swojej tezy.

“To będzie niesamowity rok!”

Ayre uważa, że prawdziwa idea Satoshiego Nakamoto zawarta jest w Bitcoin SV. I właśnie dla tego coina to będzie “niesamowity rok”. Słuchając i czytając jego wypowiedzi można odnieść wrażenie, że jego opinie są przesiąknięte tylko i wyłącznie ideologią. Sam uważa, że bitcoin spadnie do zero “ponieważ nie ma żadnej użyteczności”. Problem tkwi w tym, że wersja SV jest jeszcze w mniejszym stopniu używana przez społeczność kryptowalut.

Kto jest prawdziwy, a kto nie?

Pomimo faktu, że Bitcoin Cash jest forkiem bitcoina, Ayre podkreśla, że ​​obecnie najpopularniejsza kryptowaluta jest oszustem, zaś Bitcoin SV jest “prawdziwym bitcoinem”. Można więc odnieść wrażenie, że zaczęło to przypominać wręcz kłótnię wewnątrz specyficznej subkultury, a nie poważną dyskusję.

Innego zdania co do ceny BTC jest np. Jeremy Allaire – współzałożyciel Circle, firmy technologicznej obsługującej płatności typu peer-to-peer wspieranej przez Goldman Sachs. On z kolei uważa, że wartość BTC znacznie wzrośnie w ciągu najbliższych trzech lat. Zresztą jego zdaniem niezależnie od tego, jaka jest cena głównej kryptowaluty, BTC będzie odgrywał w przyszłości “bardzo ważną rolę”. Podaje dla swojej tezy konkretne argumenty:

“Najważniejsze w bitcoinie jest to, że jest unikalny pod względem bezpieczeństwa i skali. Jako pomysł na (…) zasób wartości, który ludzie mogą przechowywać w bezpieczny sposób jest atrakcyjny na całym świecie.”

Allaire powiedział też, że sam nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że bitcoin przetrwa obecny kryzys i będzie nadal rozwijany przez społeczność w długim okresie. Jego zdaniem będzie też “z pewnością warty znacznie więcej niż jest to warty dzisiaj”.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here