Naga MarketsFirma inwestuje w projekty o ponadprzeciętnej stopie zwrotu. Zajmuje się analizą sektorową spółek, ich restrukturyzacją i ewentualnie dokapitalizowaniem, upublicznieniem lub sprzedażą.

calatrava mn

Wykres z miesięcznym interwałem obejmujący pełną historię notowań spółki, pokazuje jasno, że mamy do czynienia z długoterminowym trendem spadkowym. Dla ewentualnych wzrostów kluczowy jest poziom ostatniego wierzchołka oznaczonego poziomą linią.

calatrava d1

Przyglądając się bliżej notowaniom tej firmy, zastosowałem dość rzadko używane narzędzie analizy technicznej jakim jest tzw. regresja liniowa (podobny efekt dałoby zastosowanie tzw. wideł Andrews’a). Na pierwszy rzut oka widać, że cena krąży między trzema spadkowymi liniami i bardzo często i dokładnie je respektuje. Aktualnie po mocnych wzrostach podpartych wzrostem obrotów, cena dotarła do górnej linii. Wybicie jej będzie wstępnym sygnałem możliwej zmiany trendu. Z punktu widzenia price action kluczowe będzie jednak pokonanie najbliższego oporu przy 1,50 zł. Osoby chcące kupić akcje powinny zachować ostrożność w najbliższym czasie, gdyż cena znajduje się w obszarze, gdzie może dojść do zwiększonej aktywności podaży i dopiero wybicie opisanych ograniczeń sprawi, że możliwe będą dalsze wzrosty.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here