Naga MarketsPodczas wczorajszej sesji byliśmy świadkami kolejnego ataku na poziom oporu przy 88.25. Nie był on jednak skuteczny i nastąpiło odbicie do lokalnego wsparcia przy 87.12. Tam też na wykresie 4-godzinnym uformował się pro-wzrostowy pin bar.

Jak widać na poniższym wykresie, kurs pary walutowej CADJPY wcale nie zaczął rosnąć w następstwie tej byczej formacji. Może to oznaczać, że okaże się ona fałszywa. Warto obserwować tę parę z uwagi na to, że zanegowanie wspomnianego pin bara może uwolnić kolejną falę spadków.

Oczekujemy zatem na zamknięcie, na wykresie 4-godzinnym poniżej minimum pin bara, co jednocześnie wiązało się będzie z przełamaniem wsparcia przy 87.12. Najbliższym celem dla spadków przy takim scenariuszu będzie kolejny poziom obrony byków przy 86.10.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

0512-cadjpy


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here