Naga MarketsPara walutowa CADJPY od blisko dwóch tygodni porusza się na południe w korekcie spadkowej. Z technicznego punktu widzenia potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 83.40 zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów.

CADJPY Daily
CADJPY Daily

Jeżeli spojrzymy na wykres H4 zauważymy, rynek dotarł dziś w okolice bardzo ważnego poziomu wsparcia 86.10, który na początku grudnia stanowił bardzo silny opór.

Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów w najbliższym czasie.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

CADJPY H4
CADJPY H4

Spoglądając na wykres H1 zauważy, że najbliższe opory, w okolicy których spodziewać moglibyśmy się reakcji podażowej i przynajmniej korekty spadkowej znajdują się w okolicy poziomów 86.40 i dalej 86.80

CADJPY H1
CADJPY H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. ABPL [ABE] i Action [ACT]
Następny artykułZapasy ropy w USA w górę. Jak reagowały WTI i USD/CAD?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here