Naga MarketsBykom, mimo wielokrotnych prób na parze walutowej CAD/JPY nie udało się przełamać lokalnego oporu (zielony prostokąt na wykresie) w okolicach poziomu 86.20.

Ostatnie odbicie doprowadziło do osunięcia i przełamania dolnej linii kanału wzrostowego w jakim jeszcze do niedawna poruszała się ta para. Obecnie testowane jest wsparcie kanału, które po przebiciu stanowi opór.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Jeśli cena utrzyma się ponad nim i test zakończy się pozytywnie, możliwe są dalsze spadki, których prawdopodobnym, pierwszym celem będzie wsparcie przy 84.10. Kolejny kluczowy poziom obrony byków znajduje się na poziomie 83.60.

Alternatywnie, nieudany test oporu jaki stanowi dolne ograniczenie kanału może doprowadzić do zwyżek i ponownego testu lokalnego oporu przy 86.20.

0325-CADJPY


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here