Naga MarketsNa skutek trwających od 27 stycznia br. spadków para walutowa CADJPY dotarła dziś dotarła dziś w okolice istotnego wsparcia 85.00, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Od kilku godzin obserwujemy wzrosty i jeżeli tylko ruch na północ będzie kontynuowany, spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego wczoraj wsparcia (teraz oporu) 86.10 zbiegającego się obecnie bardzo precyzyjnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z całego ostatniego ruchu spadkowego.

CADJPY H4

By tak się stało musielibyśmy najpierw pokonać lokalny opór 85.50, w okolicy którego obecnie się znajdujemy.

CADJPY M15

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że jeżeli rynek dotrze i odrzuci opór w okolicy poziomu 86.10 a późniejsze spadki wybiją dzisiejsze minima, wówczas spodziewać moglibyśmy się kontynuacji ruchu na południe nawet w okolice poziomu 82.00.

By zainwestować, sprawdź ofertę Brokera HotForex

CADJPY Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKanadyjczyk po publikacji JOLTS oraz PMI według Ivey
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – 1.0800 zbyt silne dla EUR/USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here