Naga Markets0226-CADJPY

Kurs na parze walutowej CAD/JPY poruszał się od środy w kanale wzrostowym. W dniu wczorajszym cena dotarła do oporu w pobliżu 83.50, który wcześniej już trzykrotnie powstrzymywał wzrosty i prowadził do osunięć.

W trakcie dzisiejszej nocy odbył się kolejny atak na wspomniany opór, jednak okazał się on bezskuteczny. Na wykresie godzinowym widać, że ostatnia spadkowa świeca przełamuje dolne ograniczenie kanału wzrostowego. Jeśli kurs CAD/JPY utrzyma się pod tym ograniczeniem to prawdopodobne jest, że dziś możemy spodziewać się dalszych osunięć, być może w okolice wsparcia przy 82.75.

Zapraszamy na darmowe szkolenie, podczas którego omówione zostanie korzystanie ze stref wsparcia i oporu. Webinar odbędzie się w środę 2 marca. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

OT-CJ

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 70% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here