Naga MarketsKurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) otwiera nowy tydzień pod kluczowym wsparciem w obrębie 79,13. Poziom ten stanowi jednocześnie dołek świecy matki formacji outside bar, z której skuteczne wybicie dawałoby szansę na kontynuację trendu spadkowego.

Otwarcie luką spadkową na CADJPY nie jest zaskakujące, można bowiem się było spodziewać umocnienia jena japońskiego po rewelacjach z frontu wojny handlowej na linii USA i Chiny. W rezultacie na wykresie dziennym jesteśmy świadkami próby wybicia z wielokrotnej formacji inside bar.

Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) - wykres dzienny - 26 sierpnia 2019
Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) – wykres dzienny – 26 sierpnia 2019

Z kolei i po przejściu na wykres 4-godzinny widzimy, że cena schodząc na nowe minima zebrała zlecenia kupna i wraca do zakresu konsolidacji ponad 79,13. Istotne znaczenie ma zatem to, jak dalej rozegra się akcja cenowa.

Jeśli notowania pozostaną na zamknięciu dnia powyżej 79,13, pierwsza próba wybicia dołem z inside bara okaże się nieskuteczna. Przy takim scenariuszu opór niezmiennie stanowić powinna strefa w okolicach 81,00.

Jednak utrzymanie kontroli przez sprzedających pod poziomem 79,13 otwierałoby drogę do kontynuacji trendu spadkowego. Wtedy też kurs CADJPY mógłby dalej zmierzać w kierunku kluczowego wsparcia przy 77,00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) - wykres 4-godzinny - 26 sierpnia 2019
Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) – wykres 4-godzinny – 26 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here