Naga MarketsW miniony piątek kurs pary walutowej CADJPY dotarł do oporu blisko poziomu 89.60. Stamtąd nastąpiło odbicie, które skierowało ceną do wsparcia przy 87.10 zbiegającego się z 20-okresową SMA stanowiąca wsparcie dynamiczne.

Krótkoterminowy trend na tej parze pozostaje wzrostowy, być może warto zatem rozglądać się za okazjami zakupowymi. Odbicie od wspomnianego wsparcia jest bowiem potencjalnie dobrą lokacją jeśli pojawiłby się sygnał kupna.

Poszukiwanie sygnałów kupna możemy rozpocząć np. na wykresie 30-minutowym i wykorzystać do tego strategię TDiS. Poniżej nakreślony został potencjalny scenariusz zgodny ze strategią. Szczególną uwagę zwracam tu na słowo potencjalny, gdyż oczywiście korekta ostatnich wzrostów może być jeszcze pogłębiona.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here