Naga MarketsZgodnie z moją ubiegłotygodniowa projekcją, na skutek pojawienia się silnej reakcji popytowej w okolicy poziomu 86.00 rynek nie tylko dotarł ale i pokonał opór 86.80 i znajdującą się nieopodal linię tendencji spadkowej.

Na skutek porannych, bardzo dynamicznych wzrostów rynek dotarł dziś w okolice lokalnego oporu, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu wspomnianego już poziomu 86.80 zbiegającego się bardzo precyzyjnie z momentum 50% korekty Fibonacciego z trwających od ubiegłego czwartku spadków. By ten scenariusz mógł się zrealizować musielibyśmy jednak najpierw pokonać lokalne wsparcie, w okolicy którego przed chwilą pojawiła się reakcja popytowa.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

CADJPY H1
CADJPY H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrading egzotyczny – GBPNOK, GBPTRY, GBPZAR
Następny artykułEURUSD znowu poniżej 1.0500
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here