Naga Marketscj

Na wykresie H4 pary CAD/JPY doszło niedawno do wybicia poziomu okolic 83,40, który wyznaczało kilka ostatnich szczytów. Takie wybicie potwierdza siłę kupujących i może oznaczać dalsze wzrosty. Obecnie poziom ten pełni już rolę wsparcia, a trwająca korekta może zakończyć się właśnie w jego rejonie. Warto więc obserwować wykres w najbliższych godzinach.

Polecam darmowe szkolenie, podczas którego omówione zostanie korzystanie ze stref wsparcia i oporu. Webinar odbędzie się w środę 2 marca. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

cj op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 67% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułTrading Po Pracy: EURGBP – 28 lutego 2016
Następny artykułUSD/CHF – kolejny raz pod oporem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here