Naga MarketsKurs dolara kanadyjskiego do jena wyznaczył w tym miesiącu nowy dołek w trendzie spadkowym. Jak widać na wykresie dziennym CADJPY poniżej, notowania dotarły w pobliże poziom 79,13 i od tego czasu przebywają w konsolidacji.

Dno obecnego trendu spadkowego nakreśliła świeca z długim cieniem u dołu, po której jednak nie pojawił się popyt wystarczający, by spowodować korektę. Kilka dni później, 13 sierpnia utworzyła się natomiast bycza formacja outside bar, która także nie była w stanie pchnąć rynku na wyższe poziomu. Zamiast tego notowania pozostają uwięziona w zakresie tego dnia, tworząc przy tym kolejne inside bary.

Istotne znaczenie może zatem mieć wybicie ekstremów świecy matki (z 13 sierpnia) formacji inside bar. Zamknięcie dnia pod 79,13 wskazywałoby na kontynuację trendu spadkowego i otworzyło drogę do okrągłego poziomu 77,00, który ogrywał istotną rolę w drugiej połowie 2016 roku.

Alternatywnie, pokonanie maksimów świecy matki (81,02) dawałoby szansę na zniesienie ostatniego impulsu spadkowego (ruch w kierunku 82,80).

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) - wykres dzienny - 22 sierpnia 2019
Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) – wykres dzienny – 22 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here