Naga MarketsKurs pary walutowej CADJPY od dłuższego czasu porusza się na północ. Na skutek tych wzrostów rynek dotarł w okolice niezwykle istotnego poziomu oporu 89.65, gdzie w piątek pojawiła się silna reakcja podażowa. Mimo, że z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii tendencji wzrostowej, to dziś od samego początku dnia ponownie obserwujemy dynamiczne wzrosty, na skutek których wspomniany opór został pokonany.

CADJPY H4

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że na skutek trwających od listopada wzrostów rynek pokonał po czym re-testując odrzucił linię trendu spadkowego. Jeżeli zatem w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja podażowa, która mogłaby zanegować dzisiejsze wzrosty, spodziewać moglibyśmy się trwałej zmiany nastawienia rynku i kontynuacji wzrostów być może nawet w okolice poziomu 106.50.

By wykorzystać analizę i zainwestować na CADJPY
sprawdź ofertę Brokera HotForex

CADJPY Weekly


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoniedziałkowy przegląd rynków – AUDUSD, EURUSD, GBPUSD
Następny artykułKlin na Agorze [AGO], sygnał kupna na Action [ACT]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here