Naga Marketscj

Na interwale H4 pary CAD/JPY mamy w ostatnim czasie do czynienia z lekką tendencją spadkową. Podkreślą ją kanał o tym samym nachyleniu. Ostatnie dwa mocniejsze ataki podaży miały miejsce z poziomu oporu okolic 96,00, a także górnej krawędzi kanału. Aktualnie cena oscyluje w granicach lokalnego wsparcia 95,00. Jeżeli wsparcie upadnie, a zarazem wybita zostanie czerwona linia, łącząca ostatnie lokalne dołki – może być to czytelny sygnał dający impuls do rozwinięcia ruchu spadkowego.

cj op

TopOption, oferuje 78% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here