Naga MarketsKurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) poczynił w ubiegłym tygodniu znaczny postęp. Pokonał bowiem kilka istotnych poziomów oporu, co otworzyło drogę dalszym wzrostom.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w czwartek przełamany został opór przy 80,70. Był to jednak tylko początek zwyżki, ponieważ kolejnego dnia kupujący zdołali pokonać strefę konfluencji oporu, gdzie linia trendu biegnąca od tegorocznych maksimów zbiegła się z oporem horyzontalnym w obrębie 82,00.

Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) - wykres dzienny - 16 października 2019
Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) – wykres dzienny – 16 października 2019

Z kolei w obecnym tygodniu byliśmy już świadkami testu przełamanej strefy konfluencji, której rola zmieniła się we wsparcie. Na wykresie 4-godzinnym widać jak cena testuje przełamaną linię trendu i znajduje wsparcie w okolicach wcześniejszych maksimów przy 81,74.

Popyt na dolara kanadyjskiego wczoraj po południu doprowadził do ustanowienia nowych maksimów i wydaje się, że dopóki notowania pozostaną ponad 81,74, kurs może dalej zmierzać na północ. Kluczowy cel może wypadać w okolicach 83,20.

Zobaczymy jeszcze czy notowania poradzą sobie z pokonaniem poziomów obecnych maksimów, w pobliżu których znajduje się strefa podaży z początku sierpnia br.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) - wykres 4-godzinny - 16 października 2019
Kurs dolara kanadyjskiego do jena (CADJPY) – wykres 4-godzinny – 16 października 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here