Naga Marketscadjpy

Na wykresie H1 pary CAD/JPY trwa silny trend wzrostowy. Aktualnie mamy do czynienia z korektą, która zeszła do poziomu poprzedniego szczytu, a także testuje linię trendu. Z pewnością warto obserwować wskazane okolice w poszukiwaniu sygnału świadczącego o bliskim końcu korekty i powrotu do głównego trendu.

cadjpy opcja

OptionTrade, oferuje 72% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 172 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Chciałbyś lepiej poznać tematykę opcji binarnych? Zapisz się na bezpłatne webinary wprowadzające Comparic i Option Trade.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNetia – seria fałszywych wybić
Następny artykułSrebro – opór H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here