Naga MarketsPatrząc na poniższy wykres dzienny pary walutowej CADJPY wyróżnić można silny impuls wzrostowy, który swój początek miał po wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Po osiągnięciu szczytu na poziomie 88.90 rozpoczęły się spadki, jednak ich przebieg jest znacznie mniej agresywny, co wskazuje na to, że stanowiły jedynie korektę wcześniejszego wzrostu.

Wspomniana korekta skierowała notowania pary do wsparcia w pobliżu 80.65. Tam też miała miejsce konsolidacja między tym poziomem, a oporem w okolicy 83.41.

16-go czerwca nastąpiło wybicie górą z konsolidacji, a wcześniejszy opór na 83.41 przetestowany został już w roli wsparcia. Podczas tego testu zauważyć można formacje price action w postaci byczego objęcia, po którym pojawił się dodatkowo inside bar. Wybicie z formacji potwierdziło możliwość kontynuacji wcześniejszych wzrostów i już trzeci dzień na parze CADJPY odnotowywana jest dynamiczna zwyżka.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Mając na uwadze powyższe można sądzić, że korekta opisywanego wcześniej impulsu wzrostowego dobiegła końca. Tym samym kolejnym istotnym celem dla byków może być szeroki obszar między 87.72 – 88.64, który zawiera w sobie szczyty utworzone od grudnia 2016 do lutego br.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here