Naga MarketsNotowania pary walutowej CADCHF znacznie się umocniły pod koniec ubiegłego miesiąca, a w miniony poniedziałek kurs zdołał przetestować sierpniowy szczyt na poziomie 0.7676. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, podczas środowej sesji udało się pokonać ten szczyt / opór. Jednakże na zamknięciu kolejnej sesji kurs wrócił pod 0.7676 i tam pozostał do końca zeszłego tygodnia.

Opisana wyżej akcja cenowa wskazywała na to, że wybicie ze środy może okazać się fałszywe. Ponadto, wcześniejszy ruch charakteryzował się wysokim momentum, gdzie ceny oddaliły się od dynamicznego wsparcia w postaci kanału średnich EMA 10/20, co dawało potencjał do cofnięcia.

Obecny tydzień rozpoczął się od spadków, a na wykresie 4-godzinnym sprzedający pokonali lokalne wsparcie blisko 0.7655. Dodatkowo, średnie EMA 10/20 kierują się teraz na południe, a cena znajduje się pod nimi.

Może się zatem okazać, że czeka nas korekta ostatniego, silnego wzrostu. Najbliższe wsparcie przy takim scenariuszu znajduje się w okolicach 0.7558, gdzie wypada 50% zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here