windsor

Para walutowa CADCHF od blisko dwóch lat a dokładniej od pamiętnego “Czarnego Czwartku“, kiedy to nastąpiło drastyczne i niespodziewane załamanie się rynku spowodowane decyzją Szwajcarskiego Banku Narodowego (SNB) o cięciu stóp procentowych oraz porzuceniu sztywnego kursu wymiany EUR/CHF porusza się w konsolidacji.

Warto zauważyć, że mimo, iż do górnego ograniczenia boxu jeszcze trochę brakuje, od kilku tygodni rynek oscyluje w okolicy linii trendu spadkowego. Jeżeli opór ten zostałby trwale odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków nawet w okolice poziomu 0.6850.

CADCHF Weekly

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że w minionym tygodniu rynek bardzo precyzyjnie przetestował opór w okolicy poziomu 0.7722, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa. Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się przetestowania styczniowych minimów w okolicy poziomu 0.7506.

Wykorzystaj analizę, by zainwestować u Brokera HotForex

CADCHF H4

Na wykresie H1 widzimy, że rynek stosunkowo precyzyjnie re-testuje i respektuje wcześniejsze poziomy wsparcia i oporu. Pierwszej reakcji popytowej spodziewać moglibyśmy się juz w okolicy poziomu 0.7600 i całej (zielonej) strefy wsparcia.

CADCHF H1

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ